Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Divoké kone to tento utorok ustáli! Dotiahli sa na Búrlivé víno

Popri Hornej Dolnej bol okrem pondelka najslabším dňom Divokých koní utorok. Seriálu uberala najmä zábava Jednotky, tento raz to však bolo inak.

Ďalší pád. Búrlivé víno sa po pondelňajšom nádychu znova prepadlo, keď podľa našich informácií dosiahlo rating iba 8,2 % s podielom 21,9 %. Konkurenčné Divoké kone za ním zaostali len o málo, keď ich sledovalo 7,7 % divákov s podielom 20,7 %. Rozdiel medzi seriálmi bol výraznejší až v 12+, kde rozdiel tvoril celých 100-tisíc divákov v prospech Búrlivé vína. To sa však aj v tejto cieľovke výrazne prepadlo, keď ho sledovalo iba 575-tisíc divákov.

Nasledujúci seriálový súboj priniesol Markíze tesné víťazstvo, no Rodinné prípady sa z kvalitného výkonu tešiť nemohli. V podieli hrali len 18,8 %, Panelák 18,3 %. Rozdiel v ratingu tvorila jedna desatina, ktorú Rodinné prípady získali v úplnom závere, keď rástli počas brejku na Joj.

Televízna dvojka v pondelok vrátila na 18-tu Súdnu sieň, ktorá pozdvihla slot po Sladkom živote. V pondelok aj utorok mala uhrať podiely nad 16 % s jej tradičným ratingom 4,5 %, Chlapi neplačú ostali na svojom s podielmi okolo 25 % a ratingom pod 7 %.

Večernou sledovanosťou miešali aj ďalšie stanice. Nikto nie je dokonalý na Jednotke uhralo podiely nad 13 % a pod 15 % (12 – 54 / 12+). Z menších staníc ako na trampolíne vyskočila Plus, Hoď svišťom získal podiel nad 7 %, Prepadnutie v Pacifiku narástlo dokonca nad 9 %. Noc v Roxbury na Dajto podliezlo päť percent, Mentalista Domy uhral tento raz podiel len nad 3 %. Zakázaná láska sa dodnes trápi, niekdajšie ratingy v telenovelovom okne okolo 2 percent a rekordmi s tromi percentami sú minulosťou, v utorok telenovela získala ratingy 1,3 a 1,1 % s podielmi 4,4 a 6,7 %.

Čítať viac...
Nahor