Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Divoké kone sa trápia čoraz viac, šou Nikto nie je dokonalý im odskočila!

Koniarskej ságe druhá séria nesvedčí.

Divoké kone potvrdzujú, že svoju televíznu púť mali ukončiť prvou sériou. Seriálu sa na jeseň už nedarí dosahovať nadpriemery, pričom v posledných týždňoch nemá blízko ani k priemerom Joj. Tento utorok k tomu spadol značne hlboko, keď mal s prvou časťou dosiahnuť podiel len 12,5 %. Tento výkon už má blízko k najslabším vydaniam vysielané v piatok. Druhá časť seriálu už stúpla tesne nad 15 %.

Vďaka poklesu Divokých koní dokázala zvýšiť náskok Jednotka, ktorej šou Nikto nie je dokonalý bola opäť dvojkou na trhu, v komerčnej cieľovke dosiahla share až pod 16 %. V 12+ sa dostala cez 17 %. Búrlivé víno sa taktiež trápi v podpriemeroch, šlo pod 21 %. Farma už dostala Markízu vysoko, keď uhrala pod 29 %.

Menšie stanice si večer divákov delili bratsky. Profesionáli aj film Takmer normálne dievča na Plus sa dostali nad 6 %, snímka Rok na Dajto dosiahla rovnú šestku. Mentalista na Doma šiel pod túto hranicu, nasledujúci film Vianočná návšteva už o pol bodu cez ňu. Vtierka Castle aj CSI Miami na Wau sa dostali pod 3 %.

Podvečer bola naďalej vo výraznom vedení šou Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom pod 26 %, Susedské prípady šli tesne cez 18 %. Televízne noviny mali jeden z lepších dní, keď sa dostali cez tridsiatku, Noviny šli tesne cez 24 %.

Čítať viac...
Nahor