Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Divoké kone sa k priemeru nevrátili. Joj spadol celý večer, Markíza však nerástla!

Markíza zostala na priemerných číslach, diváci chýbali iba Joj.

Utorok nebol z pohľadu súboja hlavných denných seriálov napínavý. Búrlivé víno oproti predchádzajúcemu týždňu posilnilo o pár desatín na rating 8,6 % s naďalej podpriemerným podielom 21,9 %, za svojím priemerom však zaostali Divoké kone s ratingom len 7 % a podielom 17,7 %. Už tradične v utorok ovplyvňuje sledovanosť relácia Jednotky Nikto nie je dokonalý, tento raz uhrala podiely 13,1 % v komerčnej cieľovke a 15 % vo svojej univerzálnej skupine.

Joj však chýbali diváci aj po skončení zábavy na Jednotke. Aj oproti pondelku televízii poklesol Panelák na rating 5,1 % a podiel 17,3 %, pričom po prvý raz v tomto roku ho prekonali Rodinné prípady, ktoré však ostali podpriemerné s ratingom 5,2 % a podielom 18,6 %. Slabý výsledok oboch televízií mohli opäť spôsobiť české stanice, ktoré v utorok posilnili, slovenských divákov mohla lákať futbalová Liga majstrov na Prima Cool, ale aj posledný zápas Slovana v KHL.

Z menších staníc bola po ôsmej najsilnejšia Plus, Kutyil zahral tradičných vyše šesť percent, snímka Stav ohrozenia sa k 6 percentám blížila. Plus nasledovalo Dajto s filmom Bratia z donútenia a podielom pod 5 %, Doma s Mentalistom uhrala len 3 %.

Čítať viac...
Nahor