Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Divoké kone prvý raz popri Chart Show klesli! Stále však držia náskok v 12+

Denný seriál po prvý raz v stredu výraznejšie stratil, diváci Búrlivého vína mu však aj tento raz dopriali víťazstvo v univerzálnej cieľovke.

Chart Show sa túto jar stáva najsilnejším vlastným produktom Markízy. Šou zaradená na stredajšie večery síce oproti prvým vydaniam sezóny stratila približne rating, vďaka svojej stopáži prináša lídrovi stále nadpriemer, keď ostatné vydanie sledovalo podľa našich informácií 9,4 % divákov s podielom 29,3 %. Pre porovnanie, Búrlivé víno sa aktuálne podielovo hýbe okolo 22 – 24 %, Rodinné prípady, ktoré kopírujú časť dĺžky druhej polovice Chart Show, sa kolíšu len okolo 19 – 21 %.

Tento týždeň sa k tomu hudobná šou môže tešiť z väčšieho náskoku pred konkurenciou. Divoké kone totiž poklesli na rating 6,6 % s podielom 18,2 %. Seriál však opäť vyhral v univerználnej cieľovke, kde uhral rating 11,1 %, Chart Show sledovalo celkovo 9,5 % divákov.

Slabý deň zažil aj Panelák, ktorý po návrate k piatim ratingom razom časť divákov stratil. Uhral len štyri ratingy so slabým podielom 14,9 %. Tento výsledok je prekvapujúci v tom ohľade, že rovnakú hodnotu uhral denný seriál pred týždňom, kedy mu konkurovala Liga majstrov. Tá Paneláku pravidelne berie časť jeho divákov. Tento raz však takýto súper v štruktúre chýbal.

Po ôsmej bola medzi menšími stanicami najvyššie Plus, Hoď svišťom atakoval tri ratingy s podielom nad 8 %. O pol deviatej štafetu prevzala Doma s Mentalistom, ktorý nečakane vyskočil až k siedmim percentám. Superpolicajt na Plus uhral takmer 6 %, Strážcovia na Dajto sa prehupli cez 5 %.

Čítať viac...
Nahor