Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Divoké kone proti Farme tentoraz neuspeli! Noviny opäť porazili TNky

Denné seriály túto jeseň radosť svojim televíziám neprinášajú.

Divoké kone v novom nastavení v dvojslote tento štvrtok misiu nesplnili. Kým prvá časť sa ešte dokázala dostať aspoň tesne nad 17 %, druhá už padla hlbšie do podpriemeru stanice s podielom len nad 14 %. Prvý raz tak v novom nastavení nedokázali obe časti seriálu uhrať podiely aspoň okolo 16 – 17 %. O čosi lepšie oproti väčšine posledných dní sa darilo Búrlivému vínu, ktoré sa dostalo pod 24 %. V ostatnom období sú mu blízke skôr hodnoty okolo 21 – 22 %. Do nadpriemeru stanice sa dostala Farma, ktorá atakovala 27 %.

V podpriemere stanice je naďalej aj podvečerný seriál lídra Kukučka, vo štvrtok si polepšila nad 18 %. Stále však ďaleko zaostáva za priemerom stanice. Opačne je na tom Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá sa dostala vysoko nad bežné celodenné výkony Joj s podielom viac než 24 %. Opäť sa nedarilo Televíznym novinám s podielom nad 28 %, Noviny vyhrali o pol ratingu, podielovo dosiahli na 27,5 %.

Po ôsmej boli medzi menšími najvyššie Profesionáli s podielom nad 6 %, následne ich vystriedalo Dajto s filmom týždňa Tango a Cash rovnako s podielom nad 6 %. Ponad túto métu sa dostal i Mentalista či prvá časť telenovely Dila na Doma, druhá šla pod 9 %. Hlavný večerný film Plus Bez šance šiel nad 5 %, Wau s Vtierkou Castle atakovala 3 %, so CSI Las Vegas 4 %.

Čítať viac...
Nahor