Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Divoké kone po dvoch slabých dňoch rástli, veľké stanice oslabuje extraliga!

Play-off našej najvyššej hokejovej súťaže sa opäť teší veľkému diváckemu záujmu.

Podvečerné programy Markízy a Joj spoločne s ich spravodajskými reláciami opäť ovplyvňuje šport. Tento raz sa o ich slabšie výkony stará hokejová extraliga, kde sa hrá o postup do finále. Štvrtkový napínavý duel Nitry s Banskou Bystricou, kde rozhodovali až samostatné nájazdy, dosiahol v komerčnej cieľovke podiely okolo 11, 10, 10 a takmer 12 %, pričom najdramatickejšia časť už zasahovala do záverečnej časti hlavných spravodajských relácií. Aj pre Televízne noviny klesli k podielu 31,4 % a Noviny TV JOJ uhrali svoj nižší priemer s podielom 24,2 %.

Večer sa sily rozložili štandardne. Búrlivé víno prakticky zamrzlo na ratingu 8,5 %, tento raz to stačilo na podiel 24,1 %. Divoké kone sa po dvoch slabých dňoch pozviechali, uhrali štandard 7,7 % s podielom 21,8 %. Nasledujúci súboj opäť vyhrala Markíza, keď tento raz diváci uprednostnili Rodinné prípady. Napriek tomu, že skončili pod priemerom lídra, s podielom 20,7 % predbehli Panelák, ktorý uhral 18,4 %. Pre denný seriál Joj to bol možno posledný štvrtok v jeho ére, kedy sa vysielal. Od budúceho týždňa ho nahradí Kolabs, ktorému Markíza pripravila inú konkurenciu.

Po ôsmej bola z menších staníc najvyššie Plus s Hoď svišťom a podielom pod osem percent, s ďalším programom sa do vedenia medzi menšími dostalo Dajto s Poslednou misiou a podielom pod 7 %, vysoko tento raz vyskočil Mentalista Domy s podielom pod 6 %. Plus drží štandard s akčnými seriálmi, premiéroví Agenti S.H.I.E.L.D. dosiahli podiely takmer 5 a nad 6 %.

Foto: Webnoviny.sk

Čítať viac...
Nahor