Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Divoké kone narástli, Búrlivé víno zas kleslo! Sladký život udržal líderstvo

Zatiaľ ako na hojdačke kolíšu výkony hlavných denných seriálov televízií.

Divoké kone po rozpačitom utorňajšom výkone podrástli. V komerčnej cieľovke prilákali o 20-tisíc divákov viac a v univerzálnej dokonca o 60-tisíc, čím sa dotiahli na obdobné výkony z úvodného týždňa. Denný seriál Joj dosiahol celkovo rating 8,2 %, čo predstavovalo 266-tisíc divákov s podielom 22,2 %. V 12+ sa počet divákov vyšplhal na 521-tisíc.

Búrlivé víno ani v utorok a ani v stredu nedokázalo pokoriť hraničnú métu 700-tisíc. Kým v minulých sériách to bolo preňho povinnosťou, zdá sa, že s príchodom piatej série mu odišla časť divákov. V stredu sa ich celkový počet ustálil na 658-tisíc, v komerčnej cieľovke to bolo 314-tisíc divákov. V percentách šlo o rating 9,6 % s podielom 26,2 %.

Sladkému životu Joj sa aj na druhý raz podarilo byť lídrom večera. Oproti štartu síce stratila reality šou presne rating, no s hodnotou 6,7 % a podielom 20,9 % zatiaľ môže byť televízia spokojná. Svokra si oproti minulému týždňu nepolepšila, skončila na ratingu 5,6 % a podieli 18,8 %.

Jednotka v strede týždňa uviedla kultovú snímku Krstný otec. Jej výkonnosť bola pri pohľade na celodenné priemery Jednotky lepšia v 12 – 54, kde oscarový film získal nadpriemerný share 7,6 %. V 12+ to bolo 8,9 % a celkovo si snímku pozrelo 161-tisíc divákov (12+). S filmami sa darilo aj menším staniciam, Dajto a Zem krvavého slnka prekročilo sedem percent, Pluska s Vojakom šťasteny atakovala šesť percent. Feriha sa s dvomi časťami hýbala okolo dvoch ratingov a v podieli dosiahla výkony 6,5 a 9,4 %.

Čítať viac...
Nahor