Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kompletné čísla: Divoké kone najsledovanejším seriálom dňa! Sladký život s pádom naspäť do podpriemeru

Divoké kone v stredu už suverénnejšie vystriedali Búrlivé víno v pozícii najsledovanejšieho seriálu. Ostatné denné projekty Joj však stratili.

Súboj Divoké kone a Búrlivé víno priniesol ďalší významný moment. Seriál Joj po druhý raz porazil stálicu Markízy, tento raz však rozdiel netvorila jedna tisícka, ale vyše dvadsaťtisíc divákov. Ako sme už spomínali v predchádzajúcom článku, Búrlivé víno sa dostalo na ešte slabšie čísla, keď razom podliezlo osem ratingov a uhralo len 7,7 % s podielom 21 %. Sledovalo ho 249-tisíc divákov, v univerzálnej cieľovke to bolo 547-tisíc. Divoké kone uhrali svoj štandard, dosiahli rating 8,4 % s podielom 22,9 %. V počte divákov to znamenalo výkon 272-tisíc, v 12+ to bolo celkovo 525-tisíc divákov.

Čo sa Markíze darí, je navyšovať výkony Rodinných prípadov. Stále však sú hlbšie pod priemerom stanice, pričom v stredu oproti utorku dokonca klesli. Sledovalo ich 5,4 % divákov s podielom 20 %, Panelák opäť klesol, tento raz rovno pod šesť ratingov s výkonom 5,7 % a podielom 21,3 %. Rodinné prípady opäť vyhrali v 12+, kde ich sledovalo 327-tisíc divákov, kým Panelák 317-tisíc. Seriál Markízy pri tom v ostatné dni mešká so štartom už takmer pätnásť minút.

Pokles zažil aj ďalší denný projekt Joj, Sladký život. Po optimistickom vzostupe sledovanosti s príchodom Zuzany Plačkovej a návratom Martina Jakubca už celebrity šou opäť klesla k predchádzajúcim výkonom (po 18-tej) s ratingom 3,6 % a podielom 12,7 %. Chlapi neplačú napriek tomu nerástli, opäť zopakovali tento týždeň mimoriadne stabilný rating 7,1 % avšak s vyšším podielom 25,9 %.

Z menších staníc bola v stredu večer najvyššie Plus. Opäť ponúkla najsledovanejší program spomedzi konkurentov, keď sitkom Kutyil sledovalo až 2,8 % divákov s podielom 7,9 %. Vzhľadom na počet repríz, ktoré má seriál za sebou, ide o nemalý úspech. Po skončení sitkomu sa do čela medzi „malými“ dostalo Dajto Americkým Ninjom a podielom 5,3 %, Plus ponúkla snímku Mačka a pes s podielom 4,9 %. Vysoko bola tento raz kriminálka Domy Mentalista, ktorá uhrala podiel 4,8 %. Zakázaná láska však oproti utorku klesla, dosiahla ratingy 1,2 % s podielmi 4,2 a 6,3 %.

Čítať viac...
Nahor