Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Divoké kone aj Panelák na sezónnych minimách! Horná Dolná s novým rekordom

Sitkomu Markízy sa podarilo dosiahnuť novú najvyššiu hodnotu podielu. Polepšiť si dokázala celebritná šou Sladký život.

Tentokrát už nebol pondelok pre Joj tak priaznivý ako pred týždňom. Pri obrazovke sa zišiel menší počet divákov, pričom Horná Dolná dokázala udržať svoj vysoký štandard. V ratingu uhrala druhý najlepší výkon 20,6 % (rekord je 20,8 %) s rekordným podielom 50,7 %. Po prvý raz sa tak sitkom prehupol cez päťdesiatpercentnú hranicu share. Celkovo seriál sledovalo 923-tisíc divákov.

Divoké kone sa museli uspokojiť iba s priemerom stanice, keď dosiahli zatiaľ svoj najhorší výsledok od štartu – rating 6,3 % s podielom 15,7 %. Panelák napriek pohrebu Jakuba Švehlu nedokázal udržať sedem ratingov, klesol k 6,5 % a podielu 22 %. Markíza v tom čase vysielala komédiu Dědictví aneb Kurvahošigutntág s ratingom 7,3 % a podielom 32,8 %.

O niečo lepší výkon než v prvý týždeň v novom čase o 18:10 predviedla celebritná šou Sladký život. Televízia už do relácie zaradila kontroverznú Zuzanu Plačkovú, ktorá Joj nesklamala a ponúka potrebnú dávku kontroverzie. Relácii sa podarilo dvihnúť o približné rating na 4,6 % s podielom 15,3 %. Chlapi neplačú rovnaký rating stratili a uhrali 7,1 % a podiel 24,6 %.

Z menších staníc bolo po ôsmej najvyššie Dajto, snímka Ja, legenda získala rating 2,2 % a podiel 5,7 %. Televízia sa pochválila aj výkonmi Zakázanej lásky, telenovela dokázala podrásť na ratingy 1,6 a 1,5 % s podielmi 4,7 a 6,6 %. Pluske sa po presune väčšiny slotov s kriminálkami CSI na Wauku už s touto akvizíciou príliš nedarí, tento pondelok uhrali CSI Las Vegas a CSI New York podiely 2,8 a 4,5 %.

Čítať viac...
Nahor