Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Divoké kone aj Búrlivé víno už s dvoma brejkami! Oba seriály rástli

Po prudkom poklese sa na aktuálny štandard vrátilo Búrlivé víno.

Televízie doteraz v snahe tratiť čo najmenej divákov prichádzali o zisky, keď znižovali počet reklamných prestávok. Od stredy už nielen Markíza, ale aj Joj v seriáli po ôsmej zaradila dva brejky, ktoré budú štandardnom v hlavnej sezóne.

Búrlivé víno dokázalo po výraznom poklese z utorka rásť na svoje priemerné tohtoročné čísla. Podľa našich informácií sa jeho rating vyšplhal na 9,9 % s podielom 25,3 %. Celkový počet divákov taktiež znamenal aktuálny štandard so 655-tisíc divákmi. Divoké kone sa v stredu priblížili napriek dvom brejkom k hranici, ktorú dosahovali počas úvodného týždňa. S ratingom 8,9 % a podielom 22,8 % rovnako oproti utorku rástli, celkovo ich sledovalo 508-tisíc divákov, čo je prekvapujúco menej ako deň pred tým. Seriálu tak pribudli mladší, no odišli starší diváci.

Nárast zaznamenali aj reality formáty oboch televízií. Svokra sa už vyšplhala k priemeru s ratingom 6,8 % a podielom 23,2 %, Sladký život rástol na 5,8 % s podielom 18,2 %. Svokra, podobne ako Zámena manželiek, výraznejšie rástla po skončení celebrity šou.

Z menších staníc sa najvyššie vyšplhalo v stredu večer Dajto. Snímka Mission: Impossible dosiahla podiel 8 %, Pomstiteľ Trinity na Plus bol priemerný s takmer 4,5 percentami. Feriha uhrala podiely nad 6 a 9 %.

Čítať viac...
Nahor