Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Divoké kone a Búrlivé víno tento raz ďaleko od seba! Seriál Joj prekvapivo stratil

Seriál oproti predošlému utorku zaostal o takmer rating a nezopakoval tesný súboj s Búrlivým vínom.

Kým predchádzajúci utorok denné seriály od seba delilo len päť desatín, včera sa už rozdiel prehĺbil na vyše dva ratingy. Divoké kone podobne, ako pred dvoma týždňami, po pondelku aj v utorok predviedli slabší výkon, tento raz ich rating dosiahol podľa našich informácií len na 7,4 % a podiel na 18,7 %. Búrlivé víno v tom čase uhralo svoj súčasný štandard, keď v ratingu získalo 9,9 % s podielom 25,3 %. Markíza svoj seriál v utorok odštartovala už presne podľa programu o 20:30, Joj v tom čase začínala už klasicky s Najlepším počasím.

Aj napriek tomu odštartovala Zámena manželiek skôr ako Sladký život. Dlhšia stopáž denného seriálu Markízy oproti tomu jojkárskemu opäť hrala svoju rolu, tento raz si reality šou pozrelo 6,4 % divákov s podielom 23 %. Sladký život už aj s Martinom Jakubcom, ktorý sľuboval lámanie rekordov sledovanosti, uhral svoj štandard avšak len okolo priemeru stanice s ratingom 5,3 % a podielom 17 %.

Jednotka už tradične ponúkla zábavnú reláciu Nikto nie je dokonalý, v skupine 12+ dosiahla 13,6 %. Z menších staníc bola večer najvyššie Plus s Dobou ľadovou a podielom nad 7 %. Lemry lemravé na Dajto uhrali 4,6 %, Odložený prípad Domy podliezol tri percentá.

Čítať viac...
Nahor