Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Dáma v závoji skokanom týždňa! Seriálom sa s finálovými časťami darilo

Z menších staníc sa začína prebúdzať Wau.

Štvrtok ukončil zásadnú časť jarnej sezóny pre komerčné stanice. Kým RTVS ešte do konca víkendu dobehne svoje hlavné prime-time projekty, Markíza s Joj majú to najhlavnejšie za sebou.

Bok po boku tak ako počas celej jari sa s divákmi na čas rozlúčili seriály Búrlivé víno a Divoké kone. Ich celosezónny súboj sme zhrnuli v tomto článku. Ako sme už v predchádzajúcej správe uviedli, finále piatej série Búrlivého vína podľa našich informácií sledovalo 9,6 % divákov s podielom 28,7 %, posledná časť prvej série Divokých koní získala rating 8 % s podielom 23,8 %. V celom článku uvádzame údaje bez započítania oneskorenej sledovanosti, prípadné výstupy televízií tak budú mierne odlišné.

Markíze sa celý týždeň darilo aj s ponukou od 22-hej. Po finále série Kredenca svoje záverečné tri časti ponúkol júnový seriál Dáma v závoji. Ako sme už spomenuli, s finálovým týždňom seriál vysoko vyskočil, finišoval na ratingu 7,4 % s podielom 28,1 %.

Medzi menšími stanicami sa najviac darilo Plus, Profesionáli 2012 sa vyšvihli až pod 9 %, snímka Nočné rande skončila pod 6 %. Prísne tajná misia na Dajto získala nad 5 %, Mentalista Domy skončil pod päťkou. Nasledujúci film Tesne vedľa uhral šesť percent. V poslednom čase sa čoraz viac pripomína Wau, ktorá dosiahla jeden z najlepších výkonov s programom po 20:30, keď kriminálka CSI Miami uhrala 3,5 %. Nasledujúca Vtierka Castle atakovala 4 %.

Čítať viac...
Nahor