Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivé víno nárast neudržalo, padlo do hlbšieho podpriemeru! Neuspeli ani ďalšie seriály

Ani jednému zo seriálov sa nepodarilo aspoň dotknúť priemeru svojej stanice.

Kedysi hity televíznej obrazovky sa dnes trápia. Denné seriály tento rok prichádzajú o dominantné postavenie, pričom s aktuálnou jeseňou sú skôr príťažou pre televízie.

Od prvého dielu sa na obraze lídra trápi Kukučka. Napriek občasným náznakom zlepšenia seriál nárast nedokáže potvrdiť a aj preto v pondelok zaznamenal slabý podiel len nad 17 %. Všetky údaje v tejto správe sú neoficiálne bez započítania oneskorenej sledovanosti. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa v tom čase dostala nad 23 %.

Opäť raz si pohoršili seriály po pol deviatej. Búrlivé víno nezopakovalo štvrtkový nárast k priemeru lídra, naopak, hlbšie spadlo, keď uhralo menej než 21 %. Ani Divoké kone však výkonnosťou neoslnili s podielmi pod 16 a 17 %. V pondelok pritom spustili intenzívnu kampaň, ktorou chcú posilniť sledovanosť v posledných mesiacoch pred finále.

Do nadpriemeru sa dostala až Farma, prehupla sa cez podiel 27 %. Darilo sa aj zábavnej relácii Jednotky Nikto nie je dokonalý s podielmi nad 14 a pod 17 % (12 – 54 / 12+).

Medzi menšími dosiahol Mentalista na Doma cez 6 %, Bod zlomu na Plus šiel pod túto hranicu. Policajná akadémia na Dajto uhrala 5 %, kriminálky Wau sa hýbali okolo 2,5 – 3,5 %.

Po pondelňajšom výskoku v dôsledku návratu Adriany Kmotríkovej do správ sa ustálili Noviny na štandardných číslach, dosiahli nad 26 %. Televízne noviny šli cez 29 %.

Čítať viac...
Nahor