Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Ďalší pokles Búrlivého vína ale aj Divokých koní, slabnú i nasledujúce seriály!

Z pohľadu podielu sa pravidelne najlepšie darí podvečernému seriálu Chlapi neplačú.

Utorok už prakticky so železnou istotou uberá minimálne jednej z veľkých komerčných staníc. Dôvodom je zábavná šou Jednotky Nikto nie je dokonalý, ktorá boli pri ostatnom vydaní slabšia než obvykle no stále úspešná s podielmi 11 a nad 13 % (12 – 54 / 12+). Najčastejšie v utorky výraznejšie klesajú Divoké kone, stalo sa tak aj tento raz, keď podľa našich informácií seriál uhral rating 6,4 % s podielom 17,8 %. Zoslablo aj Búrlivé víno, ktoré sa nedostalo na osem ratingov s výkonom 7,9 % a podielom 22,1 %. Pre zaujímavosť, podvečerný seriál Chlapi neplačú zvykne dosahovať podiely okolo 26 %, v utorok dokonca výnimočne vyskočil nad 31 %.

Čoraz menej sa darí neskorším slovenským seriálom. Vyhrali Rodinné prípady, ktoré však ďaleko zaostali za priemerom stanice s podielom pod 19 %, svoju televíziu neuspokojil ani Panelák s podielom nad 16 %.

Z menších staníc si najviac ukrojilo Dajto, ktorého Proroctvo skazy atakovalo osem percent. Snímka Začiatok konca: Zrážka s kométou na Plus prekročila päť percent, Doma sa s Mentalistom blížila k piatim percentám.

Čítať viac...
Nahor