Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Dajto a Doma sa dvíhajú, Feriha v repríze jednotkou na trhu!

Aktuálna ťažisková telenovela Domy dosahuje nevídané úspechy.

Po dlhšom útlme sa čoraz častejšie dostávajú k slovu menšie stanice Markízy. Dajto vychádzajú večerné snímky, Domu zas vysoko ťahá telenovela Feriha.

Tá pri tom nerobí radosť svojej stanici len v premiére. Telenovela robí veľkú službu Dome aj cez deň, pričom včera pripravila prekvapenie aj staršej sestre Domy, keď predbehla Markízu. Feriha dosiahla v obedňajšej repríze podľa našich informácií podiely pod 12 a takmer 19 %, pričom s druhou časťou sa dostala aj pred Kobru 11 Markízy či Aféry Joj. Oba programy sa mali pohybovať okolo 15 – 16 %.

Tradične silná bola telenovela aj večer, kedy dosiahla podiely nad 7 a 13 %. Dajto sa zas podarilo uspieť s filmom Zóna úniku a podielom nad 7 %. Plus už slabnú v lete úspešné stredajšie Spencerovky, včerajšia snímka Buddy mieri na Západ dosiahla podiel nad 4 %. Uspeli však Profesionáli s podielom 7 %.

Hlavné stanice si s hlavným programom počínali tradične. Ani v stredu sa nič nezmenilo na poste najsledovanejšieho programu dňa, ktorým sa stalo Búrlivé víno. Denný seriál ako jediný program stredy prekročil hranicu ratingu 11 %, v podieli dosiahol hodnotu 30,5 %. Súbežne vysielaný Panelák uhral svoje štandardné čísla, keď atakoval 7-percentnú hranicu ratingu a v podieli sa blížil k 19-tim percentám.

Farma si aj v stredu pripísala vysoké čísla, keď sa v podieli prehupla cez 35 %. King a Maxwellová na Joj padli pod desiatku. Priveľmi sa nedarí ani stredajšej akvizícii Jednotky, Hercule Poirot v 12+ získal len 6 %. Priamy prenos z odovzdávania cien architektúry CE.ZA.AR 2014 dosiahol na Dvojke 1,2 % ratingu a podiel 2,4 %.

Čítať viac...
Nahor