Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Sledovanosť: Chart Show zopakovala nadpriemer, veľký prepad Paneláku!

Neskorší denný seriál Joj v konkurencii Chart Show a futbalovej Ligy majstrov nedokázal dýchať.

Druhú stredu ponúkol líder vynovený program, keď dvojičku Búrlivé víno a Rodinné prípady vystriedala hudobná šou s Adelou Banášovou Chart Show. Tej sa podarilo zopakovať minulotýždňový úspech a opäť pozdvihla výkony stredajšieho prime-time, keď ju sledovalo 10,7 % divákov s podielom 31,6 %. Pre Markízu ide o druhý najsledovanejší pôvodný nespravodajský program jari, na čele sa neohrozene drží Horná Dolná.

Šou si svoj nadpriemer vydobyla aj popri silnej Lige majstrov, keď súboj víťazných Parížanov s Chelsea sledovali v prvých dvoch polčasoch 4 % divákov, podiel postupne rástol z pod 11 % nad 16 % v riadnom hracom čase (12 – 54).

Futbal neohrozil ani Divoké kone, ktoré uhrali svoj štandard s podielom pod 21 % a ratingom pod 8 %. Konkurenciu už však nezvládol Panelák, ktorý sa prepadol na sezónne minimum s ratingom 4,1 % a podielom 14,9 %.

Menšie stanice boli v stredu blízko seba. Všetky hlavné programy po ôsmej – Django znovu útočí, Jediná, ktorá prežila, Mentalista, dosiahli podiely blízke piatich percent.

Z pohľadu prime-time podielov si situáciu pre celotýždňový výsledok vylepšila Markíza, ktorá v stredu v hlavnom vysielacom čase dosiahla podiel 31,7 %. Joj napriek tomu udržala nadpriemer a uhrala 21,3 %.

Čítať viac...
Nahor