Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Chart Show tento raz divákov neudržala, Divoké kone opäť v 12+ víťazné!

Denný seriál v univerzálnej cieľovke porazil hudobnú šou, oba programy však oproti predošlému týždňu v 12 – 54 výraznejšie klesali.

Chart Show po prvý raz klesla. Hudobná šou už s tretím tohtoročným vydaním neudržala divákov, keď oproti predchádzajúcemu týždňu stratila približne jeden a pol ratingu a sledovalo ju 9,1 % divákov s podielom 27,7 %. Približne rating však stratili aj Divoké kone, ktoré sa po utorňajšom páde zviechajú skôr opatrne, keď uhrali rating 7 % s podielom 19,8 %. Denný seriál bol aj túto stredu úspešnejší v univerzálnej cieľovke, keď ho celkovo sledovalo 519-tisíc divákov, Chart Show prilákala 448-tisíc divákov.

Sledovanosť ovplyvňovala Liga majstrov na Jednotke, ktorá si pre seba odkrojila ratingy 5 a 4,4 %, podielovo sa prvý polčas blížil k 18-tke a druhý prekročil 12-tku (12 – 54). S ďalším programom sa už nedarilo Joj, Panelák neuhral ani priemer stanice s podielom 14,8 %, Arrow bol pre Markízu taktiež podpriemerný s podielmi 20,6 a 18,6 %.

Vyrovnané boli v stredu menšie stanice, vyskočil len sitkom Hoď svišťom s podielom takmer 8 %, zhodný podiel 5,4 % dosiahli filmy Niet úniku Dajto a Dvaja policajti na Plus. Nad 5 % skončil Mentalista Domy, Zakázaná láska tento raz uspela s podielmi pod 6 % a rovných osem percent.

Čítať viac...
Nahor