Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Chart Show posilnila, Susedské prípady už s treťou časťou prepadli!

Nová séria Markízy dlho vyššie výkony neudržala.

Líder v accesse opäť spadol do hlbokých vôd. Susedské prípady sa spočiatku hýbali okolo 19 podielov, v stredu už však vyššie výkony oproti Kukučke aj Rodinným prípadom neudržali, keď sa mali dostať len cez 14 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja pritom oproti utorku nerástla, dostala sa pod 25 %. Televízne noviny šli pod 29 %, Noviny tesne cez 24 %.

Večer bola jasným lídrom Chart Show, ktorá si s druhou časťou jesene a „neplánovanou“ žiadosťou o ruku polepšila, v ratingu mala ísť pod desiatku a v podieli cez 30 %. Nadpriemerný bol aj nasledujúci premiérový Kredenc s podielom cez 23 %. Joj si so strihákom z Česko Slovensko má talent polepšila podielovo na 18 %. Kde opäť prepadla, bol sitkom Svet podľa Evelyn, s ktorým mala dosiahnuť share len takmer 9 %.

Medzi menšími po ôsmej vysoko vyskočila Plus, ktorej Profesionáli uhrali share až 8,5 %, nasledujúci Vikingovia sa už hýbali pod štyrmi percentami. Dajto s filmom Drsný Shaft šlo cez 6 %, Mentalista na Doma dosiahol nad 5 %. Vtierka Castle sa na Wau hýbala okolo troch percent, CSI Miami okolo štvorky.

Čítať viac...
Nahor