Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Chart Show narástla na najlepšie čísla roka! Silnejšia už bola len na Silvestra

Hudobná šou si po dvoch sledovanosťou slabších vydaniach výrazne polepšila.

Chart Show povyskočila k najlepšiemu číslu tohto roka. Hudobná šou ostatnú stredu nabrala oproti predchádzajúcim dvom týždňom približne dva ratingy a celkovo sa mohla tešiť z vysokého ratingu 11,4 % a podielu 32,9 %. Takéto čísla dosahovala Markíza počas pracovných dní posledne za čias silnejšieho Búrlivého vína na jeseň 2014. Odvtedy sú pre ňu minulosťou. Pre šou ide o vôbec najlepšie „klasické“ vydanie, keď predbehlo všetky odvysielané epizódy v tomto roku aj vôbec prvé vydanie v novembri minulého roka. Viac divákov Chart Show sledovalo už len na Silvestra 2014, kde sa rating zastavila na hodnote 12,2 %. Šou tak iba uistila Markízu v jej rozhodnutí predĺžiť jarnú sériu relácie.

Divoké kone napriek tomu medzitýždenne neklesli, keď uhrali rating 6,7 % s podielom 18,5 %. Tešili by sa však z iných čísel. Opäť denný seriál vyhral v 12+, kde ho sledovalo 520-tisíc divákov, Chart Show nalákala 501-tisíc divákov. Aj tento raz konkurencia šou Markízy oslabila Panelák, ktorý uhral podiel len 14,3 %.

Menšie stanice boli v stredu priemerné, vyššie vyskočila len Plus s Hoď svišťom a podielom nad 8 %, nasledovanejšou medzi menšími bola aj s nasledujúcim filmom Superpolicajt z Miami a podielom 5,2 %. Stratení vo vesmíre na Dajto uhrali 4,6 %, Mentalista o desatinu viac.

Čítať viac...
Nahor