Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Chart Show v repríze klesla, Joj vyhrala ďalší večer! (doplnené)

Markíza v hlavnom vysielacom čase stráca dych.

Chart Show podobne ako pred dvomi týždňami padla. Tentokrát však za jej poklesom, pravdepodobne, stálo zaradenie reprízy, v ratingu sa mala dostať o málo cez 7 % a v podieli dosiahla na priemer Markízy s podielom vyše 22 %. Joj medzitýždenne posilnila, keď komédia Môj dokonalý ex šla pod 21 %. Toto priblíženie sa televízií pomohlo Joj k ďalšej výhre v prime-time, aj keď tentoraz len o pár desatín. Opäť boli sledovanejšie Noviny, ktoré v podieli tesne prekročili 27 %, Televízne noviny uhrali rovných 27 %. Rozdiel sa zväčšil po ich skončení, príliš sa nedarilo Športovým novinám.

Na menších staniciach si ale viedli lepšie kanály lídra, Vymenené životy prekročili 7 %, Rýchlo a zbesilo 5 zas podliezlo 7 %. Profesionáli na Plus šli cez 6 %, Párna a nepárna uhrala 4,5 %. Kriminálky CSI sa na Wau hýbali medzi 3,5 – 4 %.

Podvečer drží náskok Búrlivé víno, dostalo sa pod 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja atakovala 16 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie pred Novinami a Počasím Markízy.

Čítať viac...
Nahor