Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Búrlivé víno vrátilo Markízu na nižšie čísla, televízia zachraňuje Rodinné prípady!

Markíza sa pokúsi navýšiť výkon Rodinných prípadov vyhodením tretieho reklamného brejku.

Po úspešnej Chart Show, ktorá navýšila stredajší prime-time Markízy, sa televízny líder vrátil do starého režimu. Búrlivé víno podľa našich informácií uhralo vo štvrtok rating 8,7 % s podielom 24,5 %. Divoké kone dosiahli svoj aktuálny štandard s ratingom 7,8 % a podielom 21,7 %.

Nasledujúci súboj seriálov priniesol líderstvo už Joj. Panelák vyhral s ratingom 6 % a podielom 21,7 %, Rodinné prípady zaostali len o málo s ratingom 5,8 % a podielom 21,8 %. Markíza sa v nastavení brejkov v Rodinných prípadoch prispôsobila Joj. Tá pôvodne druhý brejk v Paneláku nasadzovala pred 22:30, pred nedávnom ho presunula blízko konca seriálu pred 22:45. Líder doteraz prerušoval Rodinné prípady trikrát, druhý brejk nasadzoval tak, ako kedysi Joj v Paneláku, pred 22:30, tretí sa vysielal zarovno so súčasným druhým brejkom Paneláku pred 22:45. Vo štvrtok už Markíza prerušila Rodinné prípady iba dvakrát, pričom okopírovala aktuálne nasadenie brejkov v Paneláku. Tretiu pauzu odvysielala hneď po skončení seriálu, čím navýšila priemerný výsledok Rodinných prípadov.

Z menších staníc bolo vo štvrtok najvyššie Dajto, ktoré ponúklo silnú snímku 7 sekúnd s podielom 8 %. Na Plus vyvrcholil Knight Rider s podielom pod 5 %, prechádzajúci sitkom Hoď svišťom uhral podiel 6 %. Mentalista uhral na Dome podiel 4 %.

Joj sa musela vo štvrtok vysporiadať s technickou chybou, ktorá ovplyvnila celý spravodajský blok. Noviny dokonca mimoriadne meškali, viac informácií aj s výsledkom sledovanosti hlavných spravodajských relácií nájdete v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor