Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Búrlivé víno s rekordom série! Uspela aj Jakubiskova klasika

Stredajšia epizóda Búrlivého vína prilákala rekordné počty divákov.

Druhý najsledovanejší diel v komerčnej cieľovke a absolútne najsledovanejší u divákov nad 12 rokov. Búrlivé víno včera prepísalo rekord aktuálnej štvrtej série, keď si ho v širšej cieľovke 12+ zaplo 825-tis. divákov. V skupine, na ktorú televízie predávajú reklamu, 12 – 54, bol denný seriál taktiež veľmi silný, keď uhral druhý najvyšší rating série 11,8 % s podielom 31,6 %. Panelák v tom čase priveľmi netratil, no ani neoslnil s ratingom 6,5 % a podielom nad 17 %.

Zosilnela aj Farma, ktorá v ratingu narástla na 9,1 % a v podieli získala 30,4 %. Slabší deň mali Kosti s ratingom nad 4 % a podielom len nad 13 %. V tomto čase však zvýšila výkon Feriha, ktorá v ratingu dosiahla vysokú hodnotu 3,1 % a v podieli 9,4 %. Stala sa najsledovanejším programom malých staníc. Nasledovali ju Profesionáli so stratou štyroch desatín ratingu a podielom pod 8 %.

Menším staniciam sa darilo aj s ďalším programom, Hrochy v Afrike na Plus získali podiel nad 6 %, Dajto so Snímkou Skúška života prekročilo štyri percentá. Na Dvojke uspela československá tragikomédia Juraja Jakubiska Sedím na konári a je mi dobre s podielom 3,2 %.

Čítať viac...
Nahor