Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Búrlivé víno s poklesom, Divoké kone podrástli! Štart nevyšiel Svokre

Medzi seriálmi sa postupne začínajú stabilne rozkladať sily, po Joj už brejk zaradila aj Markíza.

Po ostatnom miernom náraste opäť pokles. Tretia časť piatej série Búrlivého vína zaznamenala zatiaľ najslabší výkon série, keď mala dosiahnuť rating 9,8 % a podiel 25 %. Markíza do seriálu po prvý raz už zaradila aj brejk, v sezóne musia oba denné tituly zvládnu až dve reklamné prestávky.

Tie spôsobia automaticky ďalšie zníženie ratingov a tak je dôležité, aby si seriály teraz vybudovali čo najpevnejšiu pozíciu. Búrlivé víno zaznamenáva zatiaľ svoje najhoršie výsledky a Joj čaká. Divoké kone po utorku o rating vzrástli, keď ich sledovalo 8,9 % divákov s podielom 23,6 %. V stredu šla Joj v Divokých koňoch bez brejkov, seriálu pomohla aj neprítomnosť Hornej Dolnej ako konkurenta.

Markíza po prvý raz v tomto roku uviedla premiérovú Svokru, ktorá však televízii vôbec radosť neurobila. Jej podiel dosiahol len slabú hodnotu 18,3 % s ratingom 6,2 % a nenapodobnila tak úspech z minulého roka.

Joj sa zas od začiatku týždňa nedarí so seriálom Filantrop, jeho výkony by podľa našich informácií nadpriemerne potešili iba menšiu Plusku, včera sa jeho dve časti hýbali len okolo hranice 10 %. S nočnými kriminálkami sa však nedarilo ani Markíze, Mentalista klesol k dvanástim a Kobra 11 dokonca len k desiatim percentám.

Večer vyšiel Pluske, trojporcia kriminálok CSI, s ktorými sa postupne takmer úplne rozlúči, postupne stúpala, prvé dve časti dosiahli podiel 6,8 %, záverečná už 9,6 %. Darí sa aj Kutyilovi, uspel s podielom 5,2 %. Doma uspela až s Ferihou a podielom 7,6 %, Dajto so snímkou Nico – Viac než zákon získalo podiel 5,5 %.

Čítať viac...
Nahor