Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Búrlivé víno najsledovanejšie, Ochrancovia s rovnakým výkonom podvečer a v prime-time

Búrlivé víno si naďalej drží vysoké podiely, v pondelok sa stalo najsledovanejším programom dňa. Ochrancovia si na Joj taktiež našli svojich divákov, ich počet je však identický po piatej aj po deviatej večer.

Najsledovanejší seriál na Slovensku bol aj včera vôbec najsledovanejším programom dňa. Búrlivé víno sledovalo celkovo v 12+ podľa našich informácií okolo 810-tis. divákov a v 12+54 si pripísalo podiel takmer 34 %. Joj konkurovala tradične Panelákom, ktorý si už zvykol na výkony okolo 20 %. Po Paneláku Joj po tretí raz nasadila špeciál Ochrancov, kým minulý týždeň vyskočili k 18-tim percentám, tento týždeň opäť klesli do podpriemeru z prvej večernej časti. Sledovalo ich menej ako 14 % divákov. Rodinné prípady v tom čase mali prevahu o desať percent s výkonom nad 23 %.

Ochrancov si podľa našich informácií v prime-time pozrelo okolo 120-tis. divákov (12-54), pričom sa tento počet zhodoval s tým, ktorý seriál dosiahol s podvečernou časťou o 17:15. V tom čase však toľko divákov vygenerovalo podiel okolo 17 %. Reflex si v tom čase pripísal podiel okolo 25 %, Chlapi neplačú sa priblížili k 30 %. Súdna sieň uhrala pre Joj uspokojivý výsledok takmer 17 %.

Čítať viac...
Nahor