Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Búrlivé víno na svojom vrchole, priblížilo sa výkonom spred roka! Dvihli sa aj Divoké kone

Denný seriál Markíza nabral na sile a dosiahol svoj tohtoročný vrchol. Líder mu skúsil pomôcť aj krátkymi správami.

Búrlivé víno sa v stredu dvihlo k výkonom, ktoré neraz dosahovala na jeseň 2014. V ratingu dosiahol zatiaľ najvyššiu hodnotu 10,7 %, pričom v podieli narástlo na 27,2 %. Celkovo seriál sledovalo podľa našich informácií 694-tisíc divákov.Takáto sledovanosť by už televíznemu lídrovi určite vyhovovala viac.Dennému seriálu pri tom tento raz nepredchádzalo Počasie, ale nečakane zaradené krátke spravodajstvo lídra. Pozrelo si ho 10,3 % divákov s podielom 25,7 %. Viac v tomto článku.

Sklamaná nemusela byť ani Joj, ktorej Divoké kone v priebehu celého týždňa rastú, včera si ich pozrelo 8,4 % divákov s podielom 21,2 %. V celkových číslach seriál podliezol svoj priemer a uhral 485-tisíc.

Dvíha sa aj novinka Sladký život, ktorá v stredu atakovala šesťpercentnú hranicu. V ratingu ju podliezla len o desatinu a v podieli narástla šou na 17,8 %. Svokra je naďalej najslabším článok večernej štruktúry Markízy, ostatné vydanie dosiahlo hodnoty 6,5 % / 22,5 %. Medzi menšími stanicami bolo večer najvyššie Dajto, Mission: Impossible 2 uhralo podiel takmer 8 percent. Plus najvyššie vyskočil Kutyil s podielom nad 6 %, Dome zas klasicky Feriha s podielmi takmer 6 a 8,5 %.

V stredu boli blízko seba hlavné spravodajské relácie televízií. Televízne noviny zaznamenali pokles a Noviny Joj na ne stratili iba približne rating. TNky však boli naďalej najsledovanejším programom dňa s podielom 33,7 %, Noviny dosiahli 28,3 %.

Čítať viac...
Nahor