Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Búrlivé víno graduje, zdvihol sa aj Panelák

Búrlivé víno zažíva rekordný finiš tretej série. V pondelok získal najlepší podiel v tomto roku, v utorok sa k nemu opäť priblížil.

Tvorcom Búrlivého vína sa podarilo pripraviť dostatočne atraktívny záver tretej série seriálu. Divákov okrem televízie navnadilo aj množstvo médií na dramatický záver tejto série, ktorá finišuje pri rekordných výsledkoch. V utorok si seriál pozrelo dokonca o 12-tisíc divákov viac ako v úvode týždňa, podielovo to stačilo na výkon blízky pondelňajšiemu rekordu (34,6 %) s výsledkom 34,4 %. Pozdvihnúť výkon sa podarilo aj Paneláku, ktorý rástol k podielu 20,5 %. V utorok si tieto dva pôvodné seriály pozrelo celkovo 1,1 milióna Slovákov (12+).

Po 21:30 sa k sebe najsledovanejšie komerčné stanice priblížili. Do hry už vstúpil aj napínavý futbalový zápas Grécka a Pobrežia Slonoviny s podielmi polčasov takmer 13 a 17 % (12 – 54). Prvenstvo udržala Markíza s Hriešnym zoznamom, seriál však získal len slabé podiely pod úrovňou 20 a 18 %. Vtierka Castle a Dr. Ludsky na Joj boli lídrovi blízko s výkonmi takmer 15 a 14 %.

Oproti slabému pondelku mierne podrástlo Dajto, od svojho tohtotýždenného prenasledovateľa Wauky sa však odtrhnúť nedokázalo. Rozdiel medzi stanicami bol opäť len 4 desatiny, Dajto rástlo na podiel 3,2 %. Najsledovanejšou menšou stanicou sa stala Dvojka s výkonom nad 5 %, Plus ju nasledovala s podielom 4,6 %, Doma získala výkon 4,2 %. Jednotka bola celodenne trojkou na trhu s podielom nad 6 % (12 – 54, v 12+ takmer 8 %).

Čítať viac...
Nahor