Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Búrlivé víno aj Panelák stúpli, Súdna sieň funguje lepšie ako Klan

V stredu zaznamenali obe komerčné televízie Markíza aj JOJ nárast sledovanosti svojich nosných projektov. Búrlivé víno si v prime time polepšilo a podľa našich informácií sa podiel včerajšej epizódy dostal nad 34%. Polepšil si však aj Panelák na JOJ, ktorého podiel stúpol k hranici 23%. Včera JOJ po Paneláku nevysielala vlastnú tvorbu, ale seriál CSI Miami, čo pomohlo Rodinným prípadom na Markíze, ktoré stúpli na priemer stanice s podielom okolo 27%.

JOJ včera nanovo nastavila podvečer, keď o 18.00 vymenila Klan V dobrom aj v zlom za Súdnu sieň. Polepšila si na podiel nad 16% (deň predtým mal Klan podiel iba nad 10%). Ešte viac sa darí Súdnej sieni o 17.15, ktorá dosahuje podiely výrazne nad 20% a rovnocenne súperí s Reflexom (obe relácie včera získali približne 200 tisíc divákov). Seriál Chlapi neplačú dosiahol podľa informácií MediaBoom.sk podiel nad 33% a taktiež jemne stúpol. Seriál Klan si zatiaľ diváci na Plus nevšimli, dosiahol podiel iba okolo 4%, čo je na úrovni seriálu Kosti, ktorý tam Plus vysielala predtým. Až najbližšie dni ukážu, či si tam seriál jeho pôvodní diváci nájdu.

Plus sa však darilo opäť v prime time, jeden z najsilnejších výkonov opäť podalo spravodajstvo Krimi – podiel atakoval hranicu 15%. Úspešná bola Plus aj s dvojporciou Kosti a podielmi okolo 7 až 8%. Plus tak bola trojkou na trhu. Jednotka ponúkla film Čas zabiť s podielom okolo 8% v 12+. Stanica Dajto opäť predstihla stanicu Doma, keď ponúkla film Štyria bratia s podielom takmer 6%, Doma vysielala kriminálku Odložený prípad – podiel len nad 2%, najviac sa na Doma tradične darilo seriálu Sila – podiel takmer 7%.

Čítať viac...
Nahor