Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Búrlivé víno, Farma aj Panelák s poklesom, Pluska odštartovala Hotelové Áno, šéfe

Na slovenské obrazovky sa dostal ďalší nový formát, po reštauráciách pucuje Gordon Ramsay hotely.

Už sa to prakticky stáva pravidlom, že v utorok si denné seriály komerčných staníc najlepšie výkony týždňa nepripíšu. Relácia Jednotky Nikto nie je dokonalý aj tento raz oslabila večerné seriály, keď sa v 12 – 54 dostala na hranicu 12,5 % a v 12+ dosiahla podiel 15 %. Búrlivé víno zaznamenalo pokles, keď sa priblížilo k hranici 10 % ratingu a v podieli sa prehupol „len“ cez 27 %, Panelák opäť spadol pod 7 ratingov a v podieli uhral 17,5 %.

Po dlhšom čase s vydaniami po Búrlivom víne klesla pod 30 % v podieli Farma, ktorej rating prekročil 8 % a v podieli získala reality šou podľa našich informácií 29,3 %. Mierne si polepšila kriminálka Vtierka Castle, ktorá ponúkla finále 6. série a prekročila rating 4 % a v podieli podliezla 14 %.

Z menších staníc bola po ôsmej najsledovanejšia Plus, ktorá s Profesionálmi získala 7 % a s kriminálkou CSI Miami, ktorej výkon bol tento raz vlažný, uhrala podiel pod 4 %. Nedarilo sa veľmi ani Dajto, ktorému komédia nepriniesla nadpriemer, snímka Bratia z donútenia uhrala podiel nad 3 %. Šiesty zmysel na Dome klesol pod túto hranicu.

Po 21:30 sa na Plus predstavil nový formát Hotelové Áno, šéfe v americkej verzii. Na prvý raz sa novinke podarilo získať podiel 4,6 %. Svoj vysoký štandard si šla aj v utorok Feriha, keď získala podiely pod 9 a nad 16 %. Pri druhej časti podľa našich informácií zdarne koketovala aj s pozíciou trhovej jednotky. Vo výsledku ju však porazila neskorá epizóda Vtierky Castle.

Čítať viac...
Nahor