Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Búrlivé víno a Divoké kone opäť blízko seba! Rodinné prípady vo výraznom podpriemere

Rodinné prípady aj Panelák poznačil futbal, seriál Markízy padol do hlbokého staničného podpriemeru.

Súboj hlavných denných seriálov návrat Ligy majstrov zásadne nepoznačil. V stredu boli výrazne vedľa seba, keď Búrlivé víno oproti utorku nerástlo a sledovalo ho podľa našich informácií 8,2 % divákov s podielom 21,7 % a Divoké kone atakovali osem percent so 7,9 % a podielom 20,7 %. Búrlivé víno opäť padlo v celkových pod šesťstotisícovú hranicu, keď ho sledovalo 572-tisíc divákov, Divoké kone pozeralo 497-tisíc Slovákov.

Liga majstrov výraznejšie ovplyvnila sledovanosť až po skončení hlavných seriálov. Sama dosiahla podiely 10,5 a 11,7 % (v 12+ to bolo 10,8 a 12,8 %), čo pocítila Joj s Markízou. Panelák ešte dokázal uhral staničný priemer s ratingom 5,1 % a podielom 18 %, Rodinné prípady však padli hlboko pod priemer Markízy s ratingom 4,1 % a podielom 15,2 %. Dnešná mimoriadne zaradená Svokra by mohla byť pre lídra aspoň čiastočným vykúpením.

Prekvapením stredajšej sledovanosti sú silné výkony menších staníc Plus a Dajto, ktoré futbal neoslabil. Naopak, obe boli veľmi vysoko. Najsledovanejší program dňa medzi menšími odvysielalo Dajto, hlavný večer film Batman začína sledovalo 2,5 % divákov, rating sa vyšplhal na 7,9 %. Plus zaostala len minimálne. Jej hlavný film Pravá a ľavá ruka diabla uhrala rating 2,4 % a podiel 7,3 %. Zakázanú lásku sledovalo 1,7 a 1,6 % divákov s podielmi 5,3 a 8,2 %.

Čítať viac...
Nahor