Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Bez futbalu Hlas stúpol, no dotiahol sa naň Panelák!

V stredu je rozloženie divákov úplne iné, ako počas klasických pracovných večerov. Okrem silnej Ligy Majstrov lepšie výkony zažíva aj Panelák, ktorý získava časť divákov Búrlivého vína. Mimo futbalu rástol nad svoj priemer.

Panelák sa opäť dotiahol na jeden zo svojich najlepších výkonov ostatných mesiacov. Seriál podľa našich informácií zopakoval nadpriemerný výsledok, ktorý dosiahol posledný diel pred návratom do pôvodnej dramatickej podoby, čo mu prinieslo nadpriemerný podiel okolo 24 %. Hlas v tom čase získal pre svoju televíziu taktiež nadpriemerný výsledok, na čísla Búrlivého vína sa však opäť nedotiahol. Podľa našich informácií spevácku šou sledovalo 9,7 % divákov s podielom 29 %. Hlas sa opäť snažil získať náskok najmä na kratších brejkoch, z ktorých tradične vypúšťa self bloky, rásť mu dovolili aj Kosti, ktoré po pol desiatej získali slabý podiel nad 15 %. Niekdajšia najvýkonnejšia akvizícia Joj je tak v súčasnosti najslabšou spomedzi tých, na ktoré televízia stavila v prime-time.

Z výkonu Kostí ubrala aj Pluska, ktorej vyšiel večerný film Zastavte Cartera. Populárnu snímku so Sylvesterom Stallonem sledovalo okolo 7 % divákov. Druhej nasledovanejšej stanici Joj Group celkovo vyšla stávka s vysunutím stredajších filmov za pol desiatu, keď sa im po zmene darí viac, svojich divákov si našla aj kriminálka CSI Las Vegas vysielaná o 20:30 s výsledkom okolo 6 %. Stabilný výkon si filmom Jediná, ktorá prežila zabezpečilo Dajto, keď uhralo podiel okolo 5 %, Dome sa večer darilo až s telenovelou Fatmagul (podiel nad 6 %). Jednotka s filmom Deň víťazstva získala v 12+ podiel pod 8 %.

Čítať viac...
Nahor