Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Ako vyvrcholilo Búrlivé víno?

Posledná časť aktuálnej série Búrlivého vína dosiahla v stredu 18. decembra podiel okolo 36%, čo sa radí k tým lepším výsledkom seriálu. Vyvrcholenie série zatlačilo do nižších čísel konkurenčný Panelák, ktorý podľa našich informácií dosiahol podiel tesne pod hranicou 20%, čo je pre seriál podpriemer.

Jednotka RTVS ponúkla film Nomád, ktorý si viedol pomerne slušne a jeho výkon v 12+ sa dostal nad 10%-ný podiel. Plus včera už nevysielala dvojporciu seriálu Kuriér, ale ponúkla komédiu Nie je čo stratiť s podielom okolo 6%, Doma vysielala seriál Odložený prípad (podiel len okolo 3%), na sile nabrala až pri telenovele Sila s podielom okolo 9%.  Stanica Dajto ponúkla film Sprisahanie s podielom okolo 4%.

Seriál Búrlivé víno tak pre tento rok skončil, na obrazovky by sa mal vrátiť od 20. januára. JOJ bude vysielať svoj seriál Panelák do konca tohto roku, výnimkou bude tento a nasledujúci piatok, potom sa Panelák vráti taktiež od 20. januára.

Dnes večer Markíza vysiela proti Paneláku film Surfistka. V piatok televízie vysielajú eventový program – Markíza Športovca roka a JOJ Srdce pre deti.

Čítať viac...
Nahor