Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Ako odštartovali prvé novinky na obrazovkách?

Markíza včera odštartovala novú sériu Zámeny manželiek a novinku Svokra, JOJ vrátila na obrazovky Súdnu sieň. Ako sa im darilo?

Zámena manželiek dosiahla podľa našich informácií podiel okolo 28%, rovnaký podiel dosiahla aj Svokra. Obe relácie boli jednotkami na trhu. Úspešná bola verejnoprávna televízia, ktorá vo svojej cieľovej skupine 12+ takmer porazila Markízu a jej Zámenu manželiek, keď dosiahla podiel nad 23% s reláciou Nikto nie je dokonalý. JOJ včera večer ťahala s akvizičnou sériou za kratší koniec – Svet bez konca dosiahol podľa našich zdrojov podiel iba okolo 14%. Úspešnejšia bola JOJ pri premiére novej série Súdnej siene, ktorá zmenila vysielací čas na 17.20 hod. – podiel sa pohyboval okolo 23%, približne rovnako ako mal seriál Susedia na Markíze. Seriál Klan sa podľa našich informácií pohyboval okolo priemeru stanice, niečo cez 17%, druhá časť Susedov na Markíze v tom čase prekročila 29%.

Z menších staníc sa darilo Dajto s filmom Reč peňazí – podiel okolo 6%, Plus vysielala kriminálku CSI Las Vegas – podiel nad 4% a dokument o druhej svetovej vojne – podiel okolo 5%, Doma ponúkla seriál Bostonské vraždy s podielom okolo 3% a telenovelu Sila s podielom okolo 7%.

Čítať viac...
Nahor