Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Ako odštartovala Vdova a ako pokračuje súboj Paneláka s Búrlivým vínom?

V rámci „Veľkého týždňa“ premiér Joj predstavila v utorok svoju najväčšiu dramatickú novinku jarnej sezóny Vdova. Seriál z mafiánskeho prostredia v hlavnej úlohe s Michaelou Čobejovou dosiahol pri svojej prvej epizóde podľa našich informácií vlažný podiel 20,8 %, pričom lepšie sa viedlo Markíze s Rodinnými prípadmi. Oproti pondelňajšej časti síce klesli, no stačilo im to na víťazstvo s podielom okolo 23 %.

V utorok pokračoval aj súboj Búrlivého vína s Panelákom. Seriál Markízy ukázal, že má stabilnú základňu, oproti pondelku podľa našich informácií klesol iba nepatrne a vyhral večer s podielom nad 30 %. Vynovený Panelák Joj nabalil na prvú časť aj tých divákov, ktorí boli zvedaví na zmeny, no neplánujú byť stabilnými divákmi seriálu. Panelák si pri druhej časti 13. série mierne pohoršil, keď dosiahol podiel tesne pod 22%. Jednotka predviedla štandardný výkon s reláciou Nikto nie je dokonalý, v 12+ získala podiel takmer 14 %, v 12-54 nad 11 %.

V čase po 22:30 mala navrch už Joj, dokumentárna šou Zbohom, Slovensko získala podiel okolo 17 %, Markíze nevychádza ťah s reprízami Dva a pol chlapa, v utorok sa prepadli blízko k 11 percentám.

Čítať viac...
Nahor