Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Ako dopadol ďalší súboj talentovej show na JOJ a kinohitov na Markíze?

Nedeľný večer patrí v aktuálnej televíznej sezóne JOJ a jej projektu Česko Slovensko má talent. Show prináša JOJ výrazne nadpriemerné čísla, včera dosiahla podľa našich informácií podiel okolo 31%, čo je o niečo nižšia hodnota ako tohtoročný priemer show, stále však výrazný nadpriemer aktuálnych výkonov stanice. Markíza včera konkurovala kinohitom RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční, ktorý podľa našich informácií dosiahol v ťažkej konkurencii slušný podiel okolo 25%, išlo však o sezónny podpriemer stanice. JOJ si divákov držala aj so špeciálom Česko Slovensko má talent Hviezdna rota – podiel približne 30%.  Najsledovanejším programom nedele boli Televízne noviny Markízy.

Jednotka RTVS ponúkla v nedeľu večer film Pupendo, ktorý podľa informácií Mediaboom.sk dosiahol podiel nad 7% v oboch cieľových skupinách. Dajto ponúkla priamy prenos z pretekov Formuly 1 s podielom okolo 5%, Doma film Pánu učiteľovi z lásky 2 s podielom nad 4%, podobne dopadla aj Plus s komédiou Banánový Joe, silnejšia bola relácia Krimi s podielom okolo 9%.

Informácie doplníme v prípade vydania tlačových správ televízií.

Týždenná sledovanosť – TOP 10 slovenských televízií za uplynulý týždeň (11.11.-17.11.2013), podľa informácií Mediaboom.sk:

1. Markíza 2. JOJ 3. Jednotka 4. Plus 5. Doma 6. Dajto 7. Wau 8. Dvojka 9. Fooor 10. TA3 

Čítajte aj: Sledovanosť: V piatok úradoval futbal, v sobotu súboj Farmy a Pirátov z Karibiku

Čítať viac...
Nahor