Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Sláva Mojsejovcov definitívne upadá! Z legendárnej vily na Pereši neostalo takmer nič!

Zo slávy Mojsejovcov ostali len trosky. Kedysi mimoriadne medializovaný pár kontroverzných milionárov z Pereša majú svoje najlepšie obdobie za sebou. Postupne prichádzajú o majetky, ich vila na Pereši je vybrakovaná!

Nedarí sa ani Nore ani Braňovi. Kým kedysi úspešná podnikateľka sedí už od septembra minulého roka vo väzbe pre podozrenie z daňových únikov, jej bývalý manžel sa vraj opäť nevie udržať od pohárika a k tomu pravdepodobne príde aj o legendárnu vilu Mojsejovcov na Pereši. Jej majiteľom je Braňo Mojsej, no v súčasnosti by mali prebiehať vlastnícke zmeny. Podľa výpisu z katastra je pri tom možné vyčítať, že záložné právo na nehnuteľnosť vlastní od minulého roka istá košická firma. „Na katastri je verejne dostupná informácia. To je všetko, čo vám teraz môžem povedať,” vyjadril sa veľmi skromne pre Topky Braňo Mojsej. Je tak pravdepodobné, že už čoskoro bude mať vila nového majiteľa.

Vila je pri tom už dnes neobývateľná, z luxusného hniezdočka Mojsejovcov totiž neostalo takmer nič. Všetok nábytok a zariadenie bolo vysťahovaní v máji 2012 a odvtedy už len chátra. Nora Mojsejová začala vilu predávať už v roku 2010, no nepodarilo sa jej nájsť kupca. V roku 2012 sa z nej mala odsťahovať, v tom istom roku sa dvojica rozviedla.

Foto: Plus 7 dní, Topky.sk

nora-mojsejovci-brano-peres-mojsej-plus-7-dni (2)

nora-mojsejovci-brano-peres-mojsej-plus-7-dni (1)

nora-mojsejovci-brano-peres-mojsej-plus-7-dni

Čítať viac...
Nahor