Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Šlágr TV vs Senzi TV – začala televízna vojna?

Nečakaný útok českej hudobnej stanice Šlágr TV- výrazne expanduje na slovenský trh.

 

Krátko potom, ako JOJ Group oznámila vstup novej televízie Senzi TV na slovenský trh, nenechala na seba dlho čakať reakcia českej stanice Šlágr TV, ktorá úspešne vysiela hudobné žánre aké plánuje do svojej ponuky zaradiť aj nová slovenská televízia.

Ostrý štart vysielania oznámila Senzi TV na 1. septembra. Zameraná by mala byť na produkcie rôznych hudobných žánrov, primárne na dychovky, „repete“ hity, country, folk, revival music, ale aj balkásnke klasiky, trampské, či svadobné hity a podobné žánre. Pôjde tak vyslovene o oddychový kanál s obľúbenou ľudovou hudbou, ktorú si budú môcť diváci zároveň aj objednať.

Podobným smerom je zameraná aj Šlágr TV, ktorá radikálne vstupuje na slovenský trh, najmä prostredníctvom vysielania inej slovenskej hudobnej stanice Music Box. Na svojej facebookovej stránke zverejnila tento oznam:

 

Zdravíme všechny diváky v Čechách i na Slovensku!!!!!!!

Máme pro Vás VELKOU NOVINU !!!!!

Dneškem se stává Šlágr TV každodenním hostem na televizní stanici MUSIC BOX, a to v době od 8:00 do 24:00 hodin. Máte tak jedinečnou příležitost si nás naladit a trávit s námi příjemný čas!!!
Dejte vědět všem, kteří nás naladit nemohli, protože teď by to mělo být mnohem snažší a přístupnější všem !!!!!!!! Děkujeme za podporu prosím sdílejte, telefonujte a pište!!!

SK: UPC, Digi TV, ORANGE, MAGIO, SATRO, DVB-T Košice, TOWER HOME
ČR: DIGI TV, O2 TV

 

Zdroj: Facebook – Šlágr TV, foto: Šlágr TV

Čítať viac...
Nahor