Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sladký život na prvý raz porazil aj extrémnu Zámenu manželiek! Divoké kone s pádom (aktualizácia)

Celebritná reality šou sa uviedla slušne, porazila aj Divoké kone, najsilnejšia bola paradoxne v Prešovskom kraji.

Druhý týždeň súboja Búrlivé víno a Divoké kone má na prvý raz jasného víťaza. Seriály sa proti sebe postavili až v utorok, pričom čísla z minulého týždňa si dokázal udržať len seriál Markízy.

Búrlivé víno v utorok dosiahlo rating 10 % s podielom 25,5 %, kým Divoké kone uhrali podobný výkon ako v pondelok, kedy im výraznú konkurenciu robila extrémne silná Horná Dolná. Sledovalo ich 247-tisíc divákov, čo predstavovalo rating 7,6 % s podielom 19,3 %. Pre denný seriál Joj tak ide o nečakaný pokles, keď v utorok nemusel čeliť vážnejšej konkurencii. O zábavu sa starala Jednotka s premiérou Nikto nie je dokonalý a ratingom nad štyri percentá. Divoké kone klesli aj v 12+, kde ich sledovalo 461-tisíc divákov.

Svoju premiéru má za sebou celebritná šou Sladký život. Na prvý raz sa jej podarilo uhrať slušný výkon, keď v ratingu získala 7,7 %, čo predstavovalo 250-tisíc divákov s podielom 22,3 %. Ide o lepšie číslo, než doteraz v tomto slote zatiaľ získavajú Zámena manželiek a Svokra (prelinky na výkony prvých epizód v tomto roku). Platilo to aj ostatný utorok, keď Zámenu manželiek napriek extrémnemu vydaniu sledovalo 6,1 % divákov s podielom 19 %. Sladký život mal kratšiu stopáž ako reality formát lídra, končil už okolo 22:15, kým Zámena manželiek vrcholila pred 22:40.

Joj k Sladkému životu doplnila aj najlepšie cieľovky. Najlepší share 36,5 % zaznamenala šou u mladých mužov vo veku 15 – 24 rokov. U žien bol Sladký život najsledovanejší naopak u starších diváčok vo veku 45-54 rokov, kde dosiahla šou rating 11,6 %. Najvyšší rating u mužov – 10,1 % zaznamenala šou v cieľovke 35-44 rokov. Aj najvyšší výkon v rámci krajov bol prekvapivý, keď najvyšší share získala šou v Prešovskom kraji – 30,9 %. Tento kraj pri tom patrí medzi najslabšie pre komerčnú dvojku.

Čítať viac...
Nahor