Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sladký život ani na ďalší pokus neuspel: Joj od februára mení program!

Celebritnej šou sa opäť nedarí, dovysiela sa v pondelky.

Sladký život pobeží ako dvojička so ZOO už len budúci týždeň. Celebrity šou sa nedarí ani pri jej opätovnom pokuse o úspech a Joj ju čoskoro vo väčšine dní nahradí.

Od prvého februárového týždňa pobeží Sladký život už len v pondelky vo svojom čase okolo desiatej. V utorky a stredy od 2. februára vyťahuje Joj premiérové časti Geissenovcov, nasadzuje novú 7. sériu. Reprízy Sladkého života zároveň zmiznú z denného programu.

Úpravy čakajú aj nasledujúce nočné pásmo, v ktorom aktuálne dobiehajú neúspešné Čierne vlajky. Joj sa ich napriek podpriemerným výkonom rozhodla dovysielať, od spomínaného prvého februárového týždňa budú v utorky a stredy o 23:00 bežať reprízové Rodinné záležitosti.

Tie nájdu miesto i v off-time. Aj ten totiž prechádza značnými programovými zmenami, keď sa Joj nedarí najmä v pásme po Novinách o 12. Deň na Joj bude vyzerať inak už od najbližšieho 4. týždňa. Od utorka sa presúva repríza ZOO na skoršiu hodinu o 9:45, pričom na ňu o 11-tej nadviažu reprízoví Profesionáli.

Reprízy Moja mama varí lepšie ako tvoja zas nájdu po novom miesto o 12:40, o 13:45 nasledujú spomínané Rodinné záležitosti. Vo svojom čase pokračujú Nákupné maniačky, ktorým sa aktuálne vôbec nedarilo s reprízami. Od budúceho týždňa skúsia svoje postavenie vylepšiť premiérovými časťami.

Čítať viac...
Nahor