Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Skutočné zámery Joj s novou kriminálkou: Pôvodný seriál vytiahne na menšiu stanicu!

Svet pod hlavou sa v premiére uvedie na Joj len s prvou časťou.

Spoločná kriminálka Českej televízie a Joj sa dostane na obrazovky hneď skraja januára, pričom na Slovensku bude mať federálny projekt za úlohu posilniť menšiu stanicu. Joj sa totiž rozhodla krimiseriál Svet pod hlavou pravidelne uvádzať na Plus.

Joj chce vysielať Svet pod hlavou súčasne s ČT, ktorá ho nasadzuje na pondelky po 20. hodine. Pri štarte ho uvedie ešte po 20:30 na hlavnej stanici, od pondelka 9. januára sa v rovnakom čase presunie na Plus. Z Joj však nezmizne, ešte v ten deň televízia ponechá reprízu aktuálnej časti so začiatkom o 23:00.

Vlastné premiérové programy pre menšie stanice sú zatiaľ zriedkavé . Plus však už má za sebou jeden vlastný seriál, keď bol priamo pre ňu vybraný mládežnícky projekt Bratislava: Deň a noc. Neskôr sa presunul na Wau, kde sa už nechytil. Plus má za sebou aj vlastné reality šou ako Move Up! či federálny projekt z tejto sezóny Oktagon – Výzva. Najvýraznejší z vlastných programov má za sebou Doma, ktorá s veľkým úspechom odvysielala seriál Druhý dych. V minulosti tiež už menej úspešne ponúkala magazín L.O.V.E, dodnes ponúka v pondelky krátku reláciu Varte s nami.

Čítať viac...
Nahor