Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sklamaný hospodár Martin: Tak zlú partiu farmárov ešte na Farme nemal!

Kolektív v aktuálnej Farme je jeden z najhorších v histórii šou.

Vyhovárajú sa jeden na druhého, nechce sa im do práce, keď nedostanú jedlo popod nos, hladujú. Aj takto by sa dala vystihnúť partia tohtoročných farmárov, ktorí sa nezaradia medzi najšikovnejšie ani najlepšie kolektívy v histórii reality šou.

Ani hospodár Martin Bagar si nemôže aktuálnu zostavu žijúcu na salaši v blízkosti Banskej Štiavnice pochvaľovať. „Najdlhšie zo všetkých im trvalo, kým pochopili, čo treba urobiť, aby som bol spokojný,“ priznal Martin pre Eurotelevíziu s tým, že reality šou tak nešikovných farmárov ešte nemala. A nebolo to tak dávno, čo mal všetkých chuť poslať domov: „Bolo to vtedy, keď nestrážili ovce a vyhovárali sa jeden na druhého.“

Či už šlo o zranenia alebo hladovanie, za všetko si mohli súťažiaci sami. Aj kreatívny producent Farmy, Samo Jaško, potvrdil, že štáb nenechal súťažiacich od prvého týždňa hladovať. Jednoducho si nevedeli poradiť. Hoci videli predchádzajúce ročníky Farme, keď sa ocitli priamo na mieste, tie drsné podmienky ich zaskočili. Diváci si niekedy myslia, že súťažiaci dostávajú od štábu jesť, majú tam teplo… Súťažiaci naozaj neboli pripravení na to, čo ich čaká a nedokázali si dobre zmanažovať veci, práve preto boli na začiatku hlady,“ povedal pre časopis.

Jaškove slová potvrdil aj hospodár. Všetko potrebné na pečenie chleba na farme bolo, návod mali v Almanachu, ale nikomu z nich nenapadlo si ho spraviť. Tak jedli surovú zeleninu. Aj neskôr si za všetko mohli sami,“ hovorí Martin.

Ešte donedávna panovala na Farme povera, že je prekliata. Dôvodom malo byť množstvo zranení súťažiacich. Aj v tomto prípade však bol problém v nešikovnosti či precitlivenosti farmárov. V našom prípade si za to ozaj môžu sami, lebo salaš určite nie je mimoriadne nebezpečným miestom. Je to ako bežná domácnosť – porežete sa, kladivom buchnete po prste, šmyknete sa a padnete… Nič neštandardné,“ dodáva.

Foto: Markíza
Zdroj: Eurotelevízia 42/2014, 45/2014

Čítať viac...
Nahor