Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Škandál na českom Slávikovi: Nova dotiahla na pódium najväčšieho nepriateľa celebrít Novotného!

Nova na pódium Českého Slávika 2014 poslala svoju kontroverznú a umelcami nenávidenú tvár, Pavla Novotného.

Český slavík Mattoni 2014 priniesol tradičné víťazstvá Gotta, Bílej a skupina Kabát ale aj kontroverzný moment, keď Nova, na ktorej obrazovkách opäť prenos prebiehal, dotiahla na pódium bulvárneho novinára Pavla Novotného. Televízia počas večera spromovala spomedzi svojich programov a tvárí, čo sa dalo, a nevynechala ani bulvárny magazín Prásk, pod ktorého značkou prevádzkuje aj bulvárny web.

Moderátor večera, Libor Bouček, dobre vedel, že prítomnosť Novotného nespôsobí v publiku nadšenie. Kontroverzné meno, ktoré malo vyhlásiť váťaza v kategórii Najstreamovanejšia skladba na internete, zahlásil opatrne, tvorcovia večera sa pokúsili poňať Novotného výstup s vtipom, keď mu „zalepili“ ústa a obliekli ho do zvieracej kazajky. Napriek tomu však prítomní dali jasne najavo, čo si o neželanom hosťovi večera myslia. Piskotu sa síce vyhli, no vlažnejší potlesk si česká Štátna opera, v ktorej sa večer konal, nepamätá.

Novotný sa pred vstupom na pódium necítil vo svojej koži. Nezabudol však pripojiť svojskú poznámku. Nova premýšľala, čo so mnou, ja som tam rozviedol polovicu prvej rady svojou prácou, takže urobili opatrene, aby som nemohol exhibovať,“ povedal v rozhovore pre Novu.

Čítať viac...
Nahor