Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Škandál, aký nemá obdobu: Markíza po finále seriálu omylom pustila vulgárny komentár unudeného pracovníka! (VIDEO)

Pracovník dabingu si prácu na telenovele príliš neužíval, Markíza nevystrihla jeho rozhorčený odkaz po finálovej slučke.

Markíza v piatok ukončila na menšej stanici Doma vysielanie premiérovej telenovely Tri sestry. Romantický seriál z mexickej produkcie sledovali diváci v pracovné dni po 16:40, pričom sa po dlhých týždňoch dočkali očakávaného finále.

Televízia však divákom telenovely pripravila na záver nemilé ozvláštnenie. Fanúšikovia telenoviel patria často k tým najzanietenejším televíznym divákom, no v prípade Troch sestier sa s nimi stanica rozlúčila nelichotivo. Ako nás informovali viacerí verní čitatelia, v poslednej sekunde sa televízia postarala o škandál, aký nemá na obrazovke obdobu.

„TV Doma pred pár minútami odvysielala záverečnú epizódu premiérovej mexickej telenovely Tri sestry. Na jej samotnom závere prečítal Dušan Szabo tradičné „Fin“, samozrejme v našom jazyku – povedal proste „Koniec“,“ napísala čitateľka Monika. Následne zažili viacerí diváci šok.

V tom sa totiž ozval, pravdepodobne, hlas pracovníka dabingového štúdia, ktorý mal na starosti slovenské znenie telenovely. Práca na mexickom seriáli ho zjavne nebavila a z poslednej dabingovej slučky celého seriálu sa nesmierne potešil. Až tak, že utrúsil vulgarizmus, pričom jeho komentár sa omylom dostal do vysielania. „Koniec? No chvalabohu, veď už sa na túto pi*ovinu nemôžem pozerať, tri dni do toho čumím, už mi z toho haraší. Dovidenia!“ ozvalo sa všetkým skalným divákom Troch sestier po jej finále. Čitateľ Marek nám následne poslal aj záznam trapasu, ktorý sa televízii podaril.

Markíza k celej situácii vydala stanovisko. Ospravedlnila sa divákom a zdôraznila, že vyvodí dôsledky: „Vážení diváci, ospravedlňujeme sa vám za technickú chybu, ktorá sa objavila v seriáli Tri sestry. Celú záležitosť prešetrujeme a vyvodíme adekvátne dôsledky.“

Sociálne siete stanice Doma následne zavalili komentáre množstva nahnevaných divákov. Tých pobúril ako vulgarizmus, tak, ako verných fanúšikov seriálu, urážka telenovely samotnou televíziou. Iných zas táto úprimnosť pobavila. Markíza však môže očakávať, že hneď niekoľkí diváci pošlú podnet na Radu pre vysielanie a retransmisiu, pričom za takýto vulgarizmus v poobednom vysielaní jej hrozí aj pokuta.

Čítať viac...
Nahor