Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Situácia v Joj po odstúpení Borovského: Čo bude s bývalými markizáckymi tvárami? Vilo je v pohode!

Po tom, čo sa František Borovský rozhodol odstúpiť z postu generálneho riaditeľa Joj Group, sa začína špekulovať, čo bude s bývalými Markizákmi, ktorí sa rozhodli prestúpiť do Jojky.

Odstúpenie Františka Borovského z pozície generálneho riaditeľa skupiny Joj vyvolalo búrlivé ohlasy. Mnohé z nich poukazovali na slabnúcu výkonnosť televíznej skupiny, iné zas priniesli špekulácie, čo nastane po Borovského odchode. Najväčšie otázniky prichádzajú v spojení s prestupmi niektorých bývalých zamestnancov Markízy smerom do Joj. Čo s nimi bude?

Podľa našich informácií totiž nie všetci stihli ešte v čase Borovského šéfovania podpísať zmluvy. Tak je nanajvýš otázne, či im ich podpíše nové vedenie. Ako sa totiž začalo v médiách špekulovať, zamestnancom Jojky sa vôbec tieto prestupy nepozdávali a je len na novom vedení, či si bude chcieť podriadených pohnevať už od začiatku.

Jedna z najväčších ex-markizáckych tvárí, Marianna Ďurianová, mala pri tom už v najbližších týždňoch spoločne s Pavlom Bruchalom odštartovať novú publicistickú reláciu Dobrý večer, na ktorej mali participovať aj redaktori odídení z Reflexu. Bruchala pri tom neskrýval prekvapenie po tom, čo sa novinku z Jojky dozvedel. Som šokovaný, viac vám k tomu momentálne neviem nič povedať. Je to pre mňa prekvapenie, vôbec som to netušil, povedal pre Nový Čas.

Jedným z tých, kto má istú situáciu, je Vilo Rozboril. Ten už má podpis zmluvy za sebou. Napätie z neho nebolo cítiť ani pri jeho dnešnom odkaze na Facebooku. „Bože, tak som si myslel, že dnešok strávim nad klebetami o výmene riaditeľa v Jojke. Ale toto je pre mňa o dosť podstatnejšie,“ povedal na margo prvého zoznámenia sa s priateľom jeho dcéry. Na Joj by sa už v priebehu tejto jesene mala objaviť nová relácia o plnení snov, ktorú už Rozboril v týchto dňoch natáča. Otázna však ostáva situácia napríklad s tvorcami Búrlivého vína.

Čítať viac...
Nahor