Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sitkom Dovidenia, stará mama pri štarte lídrom, predbehol aj Búrlivé víno! Joj opäť víťazom v prime-time

Slabý deň malo nielen Búrlivé víno ale aj Zoo, divákov na svoju stranu v tom čase láka Nikto nie je dokonalý.

Denné seriály to v utorok nemajú ľahké. Podobne ako na jeseň aj túto jar ich trápi relácia Jednotky Nikto nie je dokonalý, ktorá im uberá časť divákov. Zábavná šou opäť značne uspela, keď mala uhrať v komerčnej cieľovke vyše päť ratingov s podielom 14,5 %. V 12+ šla podielovo na 17,5 %. Vynovené Slovensko chutí však Jednotke neuspelo, uhralo podiely 6,5 a cez 9 % (12 – 54 / 12+).

Ďalší veľmi slabý deň malo Búrlivé víno. Ratingovo sa opäť vzdialilo hranici sedem percent, keď o dve desatiny prekročilo  šesť percent a v podieli atakovalo len 17 %. Svoj deň však nemala ani Zoo, ktorá sa dostala hlbšie pod 7 ratingov s podielom tesne cez 18 %.

Joj mohol potešiť výkon úvodnej časti novinky Dovidenia, stará mama. Sitkom sa totiž stal výrazným lídrom, pričom v rebríčku sledovanosti predbehol aj Búrlivé víno. Sledovať ho malo 6,4 % divákov s podielom 21,8 %. Seriál si podľa našich informácií držal krivku sledovanosti a divákov tak vo svojom priebehu nestrácal.

Popri sitkome vôbec neuspela šou Vo štvorici po Slovensku vlakom, ktorá v jeho konkurencii tvrdo prepadla, rástla po jeho skončení a v priemere sa tesne prehupla cez 15 %. Geissenovci nelákali ani v neskoršom čase, uhrali 13 %.

Medzi menšími sa v utorok najvyššie dostala Plus. V prime-time ju do nadpriemeru vyšvihli Profesionáli s podielom cez 7 % aj film Práskač, ktorý uhral vyše 6 %. Na Doma silnie po návrate do večerného slotu Mentalista, šiel pod 5 %, večerné špeciálne vysielanie GRAMMY 2016 podľa našich informácií sledovalo 1,6 % divákov s podielom 5,8 %. Dajto sa s večerným filmom Kráľ zabijakov dostalo na 6 %, Wau sa s kriminálkami Vtierka Castle a CSI Miami hýbala okolo 3 a 4 %.

Podvečer bola opäť vysoko Moja mama varí lepšie ako tvoja, keď uhrala share pod 25 %. Ratingovo sa stala dokonca najsledovanejším nespravodajským programom. Bez servítky šlo cez 18 %. Celkovo najsledovanejší program dňa mala Joj, keď sa ním stali Noviny, v podieli dosiahli podiel 26,5 %, Televízne noviny šli len cez 26 %. Joj v utorok dokázala byť líderskou stanicou v prime-time, v pomere skupín boli Markíza a Joj prakticky vyrovnané.

Čítať viac...
Nahor