Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Simpsonovci oslávili 20 rokov

Simpsonovci oslavujú 20 rokov a stále sú hitom! Na Slovensku ich vysiela TV JOJ.

Prvý diel animovaného seriálu s názvom Vianoce u Simpsonovcov odvysielala americká stanica FOX v decembri 1989. Zdá sa to neuveriteľné, ale netradičná rodinka nás zabáva už viac ako 20 rokov! Homer a Margie Simpsonovci a ich deti Bart, Lisa a Maggie rozosmievajú divákov po celom svete.

Je to fenomén, ktorý nemá žiadny iný seriál. A žiadne iné animované postavičky nemajú vlastnú hviezdu na chodníku slávy. Autorom postavičiek je Matt Groening, ktorý vraj Simpsonovcov vymyslel narýchlo za 15 minút, kým čakal na prijatie u producenta.

Po 18 rokoch sa Simpsonovci dočkali aj celovečerného filmu, ktorý mal premiéru v roku 2007. K dvadsiatym narodeninám dostali darček v podobe novej úvodnej zvučky a HD rozlíšenia.

Seriál Simpsonovci môžu sledovať aj diváci na Slovensku, všetky epizódy momentálne vysiela TV JOJ od pondelka do piatku o 15.25 hod. Do vysielania sa dostanú aj premiérové epizódy, ktoré sme na Slovensku ešte nemohli vidieť.

Na tému Simpsonovci môžete diskutovať tu: KLIKNI SEM!

Viac o seriáli:

Najslávnejší animovaný seriál pre celú rodinu. Satirická paródia na život americkej strednej vrstvy.Kto by ich nepoznal. Homer je hrdý na svoju prácu v jadrovej elektrárni a je hrdý na to, čo všetko dokázal. Lenže vždy sa vyskytne problém, ktorý Homera núti premýšľať a to robí veľmi nerád. Oveľa radšej si dá veľký steak, najlepšie na večeru a ten spláchne balíkom plechoviek piva. A tak ostáva všetko na jeho milovanú ženu Marge. Jej učes je najlepšie viditeľný v Thajsku, ale nestratila by sa ani v dave na Manhattane. Ich tri deti Bart, Lisa a Maggie sú milé, len občas trocha neposlúchajú. Teda: aby sme boli spravodliví: Bart je v neposlúchaní absolútny suverén, Lisa je dobré dievča, ale veľmi zvedavá a Maggie je ešte príliš malá…

Čítať viac...
Nahor