Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Simpsonovci a Griffinovci v špeciálnej epizóde! Pozrite si exkluzívnu 5-minútovú ochutnávku!

Americká stanica FOX pripravila v rámci najnovšej 26. série Simpsonovcov niekoľko prekvapení. Patrí medzi ne aj crossover medzi žltými postavičkami a Griffinovcami.

Už od 28. septembra štartuje na stanici Fox nová 26. séria Simpsonovcov, pričom už prvá epizóda s názvom Clown in the Dumps s podtitulom „Krusty, klaun, ktorý sa rozhodne ísť do dôchodku“ má priniesť avizovanú smrť jednej z hlavných postáv seriálu. Už samotný náznak deja točiaceho sa okolo klauna Krustyho dáva indície, že tvorcovia pochovajú práve túto postavičku. Ako však samotných tvorcov poznáme, častokrát nič nie je tak ako sa na prvý pohľad zdá.

28. september bude patriť aj štartu 13. série seriálu Family Guy, u nás známeho ako Griffinovci. Špeciálna hodinová epizóda pod názvom The Simpsons Guy prinesie crossover medzi seriálmi Matta Groeninga a Setha MacFarlanea, pričom mesiac pred odvysielaním epizódy predstavili tvorcovia na Comic-Cone v San Diegu 5-minútovú ochutnávku z tejto špeciálnej epizódy. Trailer podľa viacerých ohlasov predčil očakávania.

5-minútový trailer špeciálnej epizódy Griffinovcov – The Simpsons Guy

Spojenie Griffinovcov a Simpsonovcov však nebude jediné, ktoré sa chystá. Výkonný producent Simpsonovcov Al Jean ohlásil, že sa chystá oživenie už nevysielanej Futuramy. Vráti sa prostredníctvom jednej epizódy Simpsonovcov, v ktorej „príde Bender z budúcnosti, aby zabil Barta, pretože ten urobí niečo, čo bude mať pre budúcnosť veľmi, veľmi, veľmi zlé následky.“

Čítať viac...
Nahor