Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Silvester 2015: Televízie zabojujú vlastnou tvorbou, špeciály relácií už prinesie aj Joj! (+program menších staníc)

Všetky tri veľké stanice v posledný deň roka prinesú špeciály úspešných jesenných projektov.

Zábavy bude tento Silvester viac. Po slabom minulom roku, kedy Joj 31. decembra uviedla maratón Kameňákov, pripravuje už aj ona špeciálne silvestrovské vydania svojich jesenných relácií.

Ako hlavný program má televízna dvojka od 20:35 uviesť silvestrovské vydanie Moja mama varí lepšie ako tvoja, v ktorom sa stretnú viaceré známe osobnosti. Podľa prvých informácií by sa v relácii mohli objaviť aj tváre z Česko Slovensko má talent, čím televízia prepojí špeciál s jej najsledovanejšou jesennou šou.

Na kuchársku zábavu by mala o 22:00 nadviazať silvestrovským Inkognitom, ktoré pravidelne prinášala aj počas jeho prvej éry v rokoch 2003 – 2007. V relácii by sa mali objaviť viaceré známe osobnosti aj mimo pravidelného panela hádačov.

Markíza oproti minulému roku zloženie programu na 31. decembra nezmení. Opäť večer odštartuje silvestrovským Kredencom, diel z roku 2014 je dodnes najsledovanejším od štartu skeč šou. Úspešná bola pred rokom aj silvestrovská Chart Show, s ktorou Markíza opäť ráta. Znovu ju potiahne do polnoci. Líder podobne ako pred rokom odvysiela hneď niekoľkokrát Mrázika, prinesie ho aj v accesse na Silvestra.

RTVS staví tento rok na dva najúspešnejšie projekty jesene. Oproti roku 2014 vypadne zo silvestrovského programu špeciálne Neskoro večer, ktoré minulý rok telerozhlas uviedol ako posledný program pred polnocou. Ako hlavný program pobeží opäť Milujem Slovensko, na ktoré nadviaže špeciál Nikto nie je dokonalý. Silvestrovské vydania týchto dvoch relácií natiahnu minutáž rovnako ako špeciály Markízy a Joj k polnoci.

Na menších staniciach si na Silvestra Pluska zopakuje minuloročný program Joj, keď odvysiela maratón troch Kameňákov. Doma zas pripravuje na celý večer silvestrovský maratón Priateľov. Dajto sa zameria na akcie chtivých divákov, o 20:15 odvysiela akčák Zem krvavého slnka, o 22:00 zas uvedie akčný dobrodružný film Poslanie.

Čítať viac...
Nahor