Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Silvester 2014: Najviac zábavy ponúkne RTVS, s veľkou silvestrovskou šou iba Markíza

RTVS silvestrovskú šou tento rok neponúkne, zastúpi ju však televízny líder. Joj robí zatiaľ s programom na posledný deň v roku tajnosti.

Veľa, veľa zábavy. Presne to sa chystajú slovenské stanice ponúknuť televíznym divákom v posledný deň roka, keď ponúknu špeciálne silvestrovské vydania ich zábavných relácií.

Markíza začne silvestrovský program o 20:30 špeciálom skeč šou Kredenc, ktorá sa po prvom vydaní javí ako mimoriadne úspešná. Projekt sa teší pozitívnym ohlasom a vrúcnemu prijatiu návratu paródií na obrazovky. O 21:00 Markíza nadviaže druhou časťou Chart Show, ktorá mala premiéru len túto sobotu. Po novou značkou ponúkne líder ako jediný silvestrovskú šou, ktorú potiahne až do päť minút po polnoci.

Podobne ako minulý rok tak aj tento raz bude, pravdepodobne, so svojím silvestrovským programom silná Jednotka RTVS. Verejnoprávna televízia ponúkne o 20:20 silvestrovské vydanie jej najsledovanejšej šou Milujem Slovensko, o 22:00 ju bude nasledovať špeciálne vydanie relácie Nikto nie je dokonalý. Cez polnoc sa však prvý televízny kanál RTVS prehupne s nie je veľmi pozitívne prijatou Talkshow Petra Marcina, ktorú plánuje vysielať od 23:20 do 00:15.

Otázny je zatiaľ silvestrovský program Joj. Po minulé roky bol jeho istou súčasťou Silvestrovský Panelák, tento rok sa však so seriálom podobne ako na Vianoce rátať nemá. Po minulé roky ponúkla televízna dvojka ako ďalší hlavný program najmä strihové špeciály jej hlavných produktov v danom roku, v roku 2013 odvysielala zostrih zo šou Česko Slovensko má talent, v roku 2012 finále Farmár hľadá ženu a rok pred tým zostrih z dvoch jej zoznamiek v programe Mama hľadá ženu. Tento rok nemá televízia priveľa materiálu, z ktorého by mohla špeciál vyrobiť. Na jar vysielala spevácku šou X Factor, kontroverzným formátom sa vyhla.

Foto: Chart Show

Čítať viac...
Nahor