Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Siedme nebo valcovalo, dostalo sa na čísla z prvej sezóny! Joj opäť víťazom týždňa

Televízna dvojka je druhý týždeň po sebe v prime-time jednotkou.

Joj má za sebou mimoriadne silný víkend. Po veľkom sobotnom rozdieli v prime-time zaklincovala úspech v nedeľu, kedy jej výrazne porástlo V siedmom nebi. Relácia podľa našich informácií vyskočila na čísla, aké dosahovala vo svojej najúspešnejšej prvej sezóne na jeseň 2014. Rating totiž vystrelil na hodnotu 10,7 % a podiel na 29 %, vďaka čomu sa relácia stala vôbec najsledovanejším programom celého týždňa. V 12+ mal jej share prekročiť 32 %. Markíze sa ani s nedeľným filmom nedarilo, Rýchlo a zbesilo 5 prepadlo s podielom len nad 16 %.

Na menších Vianoce na inzerát získali pre Doma podiel až pod 8 %, naopak prepadlo Dajto s filmom Fešák a podielom len pod 3 %. Pád Bieleho domu na Plus prekročil 5 %, kriminálka CSI New York sa s oboma časťami hýbala okolo dvoch percent.

Podvečer Horná Dolná tesne prekonala 21 %, Nové bývanie získalo rovných 21 %. Joj mala opäť najsledovanejšie hlavné správy, Noviny podliezli 27 %, Televízne noviny zas šli pod 26 %.

Joj sa druhý týždeň po sebe stala celotýždenným víťazom v prime-time, tentoraz mal rozdiel tvoriť viac ako jedno percento. Zaujímavosťou je, že Joj vyhrala 5 z celkovo siedmich večerov v týždni, potvrdila zároveň s Novinami status najsledovanejších správ, ktoré vyhrali šesťkrát. Joj sa v nedeľu podarilo zvíťaziť aj celodenne.

Čítať viac...
Nahor