Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Siedme nebo v decembri neskončí: Vráti sa po sviatkoch, dokedy pobeží?

Televízna dvojka nevrátila V siedmom nebi iba na koniec decembra, napriek nákladnej výrobe ho potiahne aj v obchodne menej zaujímavom období.

V siedmom nebi sa po niekoľkomesačnej pauze stihlo vrátiť ešte v tomto roku, keď ho Joj zaradila na adventné obdobie. Po skúsenostiach s veľkými šou z predošlých sezón viacerí diváci očakávali, že relácia pobeží iba v decembri, nakoľko končí hlavná sezóna.

Joj však s reláciou napriek jej vysokým nákladom ráta netradične aj v mimosezónnom období. Posledné Siedme nebo v tomto roku pôjde špeciálne počas vianočných sviatkov, v nedeľu 25. decembra, pričom následne ho čaká len krátka prestávka. S premiérovým vydaním sa má vrátiť v januári a takto pokračovať aj v ďalších týždňoch.

Podľa našich informácií plánuje Joj takto vo vysielaní V siedmom nebi pokračovať minimálne do februára. Potvrdiť to už mala aj na sociálnych sieťach. Potvrdzuje sa tak trend z posledných rokov, kedy jediným mimosezónnym obdobím ostávajú letné mesiace júl a august. Televízie v minulosti šetrili pre menší objem peňazí v reklame aj od januára do marca, v súčasnosti to už neplatí.

Okrem Siedmeho neba Joj hneď od 2. januára pokračuje vo vysielaní premiérového Inkognita aj nových častí šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, zároveň plánuje v januári vytiahnuť nový komediálny seriál Prázdniny. Markíza zas od 3. januára vráti do vysielania premiérové Dobre vedieť, ktoré bude spoločne s novými vydaniami Hviezdnej párty bežať v utorky a štvrtky. S premiérami bude hneď po Novom roku pokračovať aj Chart Show.

Čítať viac...
Nahor